SK Spartak Slatiňany - Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec     7:3    (4:2)

Tomáš Tlapák, Petr Vytlačil,  Dominik Ilko, Vít Řehák

Útok

David Safický, David Večeřa

Komentář k utkání (vedoucí mužstva,Luboš Řehák)

V úvodu zápasu jsme si vytvořili dvě slibné šance, v nichž zejména šance Davida Večeři volala po vstřelení branky. Bohužel jsme neproměnili a tak přišli na řadu domácí, kteří naopak proměnili vše, na co sáhli i z akcí, které jako gólové ani nevypadaly. Poprvé skórovali v 10. minutě a další tři branky vstřelili mezi 17. a 20. minutou. Brankový rozdíl v té chvíli zdaleka neodpovídal poměru sil na hřišti. Do poločasu se nám podařilo snížit dvěma brankami Davida Salfického z 25. a 35. minuty, takže obě mužstva odcházela do šaten za stavu 4 : 2.

Bohužel krátce po začátku 2. poločasu jsme ve 48. a 50. minutě inkasovali další dvě branky, když hlavní rozhodčí Novotný nereagoval na zcela jasné ofsidové situace, kterým se smáli i domácí fandové. O osudu zápasu bylo rozhodnuto. V 60. minutě dokončil svůj hattrick David Salfický a snížil na 6 : 3. V probíhající 86. minutě domácí pečetili výsledek na konečných 7 : 3. Domácí byli po většinu zápasu fotbalovějším týmem a zaslouženě zvítězili.  Zápas skončil tímto, spíše hokejovým, výsledkem.