Mládežnický sport v FK JISKRA Heřmanův Městec je podporován Pardubickým krajem v rámci dotačního programu "B1 - Podpora pravidelné sportovní činností dětí a mládeže."

V roce 2017 byla činnost našeho klubu podpořena částkou 168.000,-Kč od MŠMT v programu VIII.

Fotbalový klub pořádá nábor dětí!

Novinky

• 18.05.2015 14:05

Béčko zdolalo Bořice

V sobotu 16. května od 17 hodin se utkalo na perfektně připraveném trávníku domácí mužstvo Jiskry HM „B“ se 4. týmem tabulky TJ Sokol Bořice. Domácí nastoupili s Janem Vašíčkem v brance a v následující sestavě: Ondřej Mach, Martin Salfický, Vít Řehák (18. Ondřej Hamsa), Michal Tiler, Tomáš Tlapák, Petr Vytlačil (75. Jan Řehák), Dominik Ilko, Tomáš Dostál (88. Marek Kanderka), Tomáš Peter (78. Luboš Řehák), David Večeřa (46. Jan Diessl).

Ve slušně hraném utkání , které s přehledem řídil rozhodčí Kostka z Hrochova Týnce jsme měli po většinu zápasu mírnou převahu. Přesto se ani jednomu z mužstev v 1. poločase nepodařilo vstřelit branku, a tak diváci, kteří dali přednost semifinálovému hokejovému utkání Česko – Kanada a dorazili později, o nic nepřišli. První gól tedy padl až po změně stran, kdy se ve velkém vápně výborně uvolnil Dominik Ilko a po faulu na něj byl nařízen pokutový kop. Ten s přehledem proměnil v 58. minutě Michal Tiler. Poté se domácí mužstvo přece jen více uklidnilo a lépe kombinovalo. A tak i díky tomu, že se naším hráčům podařilo po celý zápas uhlídat nejlepšího střelce soutěže Radka Havlíčka z týmu hostí , nakonec  naše vítězství 2 : 0 potvrdil svým druhým gólem  v 80. minutě krásnou hlavičkou opět Michal Tiler. Stínem utkání bylo zranění Víta Řeháka, který musel odstoupit již v 18. minutě a obnovené zranění Davida Večeři.                      Luboš Řehák st.