Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec "B" - SK Trhová Kamenice 4:0 (2:0)

Datum utkání - 2. 5. 2015
Počet diváků - 70
Rozhodčí - Jeřábek

Za domácí se trefili Vít Řehák 18., Petr Krejčík 44.,  David Večeřa 49., Tomáš Dostál 63. z pokutového kopu.

Sestava domácího týmu

Brankář: Jan Vašíček
Obrana: Ondřej Mach, Ondřej Hamsa, Jan Diessl, Martin Salfický
Záloha: Petr Krejčík, Tomáš Dostál, Luboš Řehák ml. (Jan Bareš 60.), Vít Řehák
Útok: Tomáš Peter, David Večeřa

Za ideálního fotbalového počasí se hrál spíše podprůměrný fotbal. Hosté měli v nohách páteční dohrávku doma s Rváčovem a domácí se předháněli v zahazování gólových šancí. Při trochu lepší koncovce mohl zápas skončit jejich dvouciferným vítězstvím. I přesto jsme s  výsledkem  4 : 0 nakonec spokojení.
Domácí se ujali vedení v 18. minutě brankou Víta Řeháka po centru Tomáše Petera. Těsně před koncem 1. poločasu zvýšil vedení na 2 : 0 Petr Krejčík.
Ve 49. minutě skóroval po samostatné akci David Večeřa. V 63. minutě byl ve vápně faulován Tomáš Dostál, který se sám ujal zahrávání pokutového kopu, ten proměnil a tím pečetil výsledek na konečných 4 : 0. Dalších několik šancí už se domácím hráčům proměnit nepodařilo.