Smolná prohra béčka

20.04.2015 15:28

Výsledek mistrovského utkání 3. třídy dospělých mezi Fotbalovým klubem Jiskra Heřmanův Městec "B" a TJ SSS Kočí. Hosté zvítězili v poměru 1:2 (0:1).

sestava domácích: Vašíček, Mach, Bareš, Řehák L. ml., Diessl, Řehák V., Dostál (43' Řehák L. st.), Vytlačil, Tlapák, Kučera (90' Salfický), Večeřa
sestava hostů: Bukač, Koreček, Vávra, Škaryd, Slanař, Havránek, Kudrnka, Blažek, Dvořáček, Fantl, Šára (68' Janko)
střelci: 39' Fantl (0:1), 52' Řehák V. (1:1), 97' Havránek (1:2)
rozhodčí: Kudyn

V oboustraně bojovně hraném utkání bylo k vidění více tvrdých zákroků, než fotbalové krásy. Hosté šli do vedení ve 39. minutě po střele Fantla. Za domácí tým pak v 52. minutě pohotově vyrovnal V. Řehák. V 73. minutě kryl domácí brankář Vašíček pokutový kop Blažka. Když už se zdálo, že utkání skončí spravedlivou dělbou bodů, vstřelil v sedmé minutě nastavení vítězný gól hostující Havránek.