FK JISKRA HEŘMANŮV MĚSTEC – FK AGRIA CHOCEŇ 0:10 (0:4)

FK JISKRA HEŘMANŮV MĚSTEC – FK AGRIA CHOCEŇ         0:10  (0:4)

Hráno 31.8.2014 v 9.30 hod

Sestava HM:   Jirků Adam, Charvát Adam, Radil Martin, Pekař Radek, Kutlvašr Václav, Voženílek Jakub, Pilný Václav, Jelínek Michal, Pilnáček David, Bleha Filip, Feneš Michal,

Náhradníci:     Boržík Matěj, Jirotka Štěpán, Mach Stanislav, Kutřín Jaroslav

Poslední den prázdnin jsme sehráli 4. kolo krajského přeboru starších žáků.

Jak ukazuje výsledek, tak utkání se nám vůbec nepovedlo. Za zkušenějším soupeřem jsme zaostávali ve všech směrech a první poločas skončil výsledkem 0:4 ve prospěch soupeře. Ve druhém poločase se naše hra ještě zhoršila a obrana kupila chybu za chybou. Hráči byli nedůrazní, chyběla bojovnost a skóre se zastavilo na hrozivých 0:10. Jedinou šanci ve druhém poločase měl Adam Charvát, který pěknou střelou z přímého kopu nastřelil břevno.

V tomto utkání jsme podali zatím nejslabší výkon, za předvedenou hru nelze nikoho pochválit. Jediným pozitivem tohoto zápasu byla vzorná docházka našich hráčů.

Další zápas hrajeme již tuto středu 3.9.2014 v 17.00 hod na vlastním hřišti s mužstvem Pardubiček.