Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec B - Tělovýchovná jednota Horní Bradlo 0:1 (0:0)

14.10.2014 18:50

Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec - Tělovýchovná jednota Horní Bradlo  0:1 (0:0)
sestava hostů: Sádovský, Dušek, Nepovím, Dalecký, Semerád, Matěna, Černota, Kumpan, Kovačka, Záruba (85' Němec), Pospíšil
sestava domácích: Pošík, Mach (K), Bareš, Musil, Řehák L., Tlapák (80' Kanderka), Ilko, Diessl, Svoboda V. (74' Krejčík), Řehák J., Večeřa
branky: 0 - Černota (58')
ŽK: 3:2
rozhodčí: Kopecký
diváků: 70

Začátek utkání byl v režii domácího týmu, v druhé polovině prvního poločasu se pak několika střeleckým pokusům osmělili i hosté. Domácí ale opět v potřebnou chvíli podržel Michal Pošík a ač vydařenou, tak bohužel jedinou střelu na bránu hostů bravůrně zneškodnil hostující důchodce Sádovský. Ačkoliv měla Jiskra více ze hry, tak hosté byli důraznější v osobních soubojích. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu. I druhý poločas byli domácí herně lepší, přesto byli hosté odměněni za svoji bojovnost brankou, kterou vstřelil v 58. minutě z přímého kopu Černota, který vzhledem ke vzdálenostem svých nákopů fasuje kopačky někde v muničním skladu. Jiskra po zbytek utkání sice bojovala a tlačila, ale ten tlak většinou končil na hranici velkého vápna sérií zbytečných přihrávek. Když už se dostali domácí náhodou k zakončení, bylo bohužel stejně nepřesné jako v prvním poločase. Hosté sice byli téměř bezzubí, přesto jim ten jeden zbývající zoubek stačil na hubené vítězství a odvezli si všechny body kamsi nahoru do kopců.
Utkání velice dobře řídil rozhodčí Kopecký, hlasitě podporován asi 70 diváky.