Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec B - Tělovýchovná jednota Tatran Miřetice B 4 - 2

25.10.2014 18:30

Domácí měli po většinu zápasu o něco více ze hry, ale dlouho neproměňovali své šance.

Naproti tomu soupeř těžil především z chyb domácího mužstva a ty dokázal v prvním poločase dvakrát potrestat. Oba góly hostů vstřelil Najman (25. a 38. minuta), ačkoliv ten druhý padl z ofsajdu. Těsně před poločasem naštěstí pro domácí snižoval Synek (41').

Do druhého poločasu udělali domácí hned tři změny, když hru přišli oživit Bareš, Diessl a Dostál. Hosté provedli jedinou změnu, která se bohužel pro ně ukázala jako rozhodující - nahradili svého pupkatého čárového výpravčího poměrně spravedlivým asistentem rozhodčího a i díky tomu, že každý náznak akce domácích nekončil zvednutým praporkem si Jiskra vypracovala znatelnou převahu, kterou také konečně zužitkovala. Skóre postupně otočili Kápička (60'), domácí dlouhán Ilko (74' pen.), Dědič (90'). Utkání řídil rozhodčí Novotný.

Výsledek: 4:2

Sestava domácích: Kocek, Holeček, Řehák J. (46' Bareš), Mach, Tlapák, Kápička (80' Kanderka), Vytlačil (46' Dostál), Dědič, Ilko (88' Řehák V.), Večeřa (46' Diessl) ŽK: 0 - 3 diváků: 50