Rezerva FK Jiskra Heřmanův Městec porazila v pouťovém duelu TJ Orel 8:2!

24.08.2014 20:10

Po dohodě mezi kluby přijel soupeř z Tělovýchovné jednoty Orel odehrát zápas do Heřmanova Městce, za což jim patří poděkování nejen celého Fotbalového klubu Jiskra Heřmanův Městec, ale i více než 200 diváků vzhledem k probíhající Bartolomějské pouti.
Domácí nedali oslabenému soupeři, který bohužel dorazil pouze v jedenácti hráčích šanci a již v poločase vedli poměrem 4:0, když po mnoha neproměněných šancích domácích otevřel skóre v 17. minutě Večeřa, který o osm minut později navýšil skóre už na 2:0. Ve 35. minutě se již tradičně trefil hlavou i domácí dlouhán Ilko a těsně před poločasem navýšil skóre na 4:0 Jošt. Ve 48. minutě přidal další branku domácích Vít Řehák a o dalších pět minut později se podruhé v utkání trefil Jošt. V 73. minutě navýšil skóre už na 7:0 po rohu stoper Hamsa. Poté domácí trochu polevili a osmělili se hosté. Na 7:1 snižoval ještě v téže minutě ihned po rozehrávce hostující Doležal a v 82. minutě skóroval za hosty i D.Chvojka. Pak však domácí opět zabrali a na konečných 8:2 upravil skóre utkání domácí kapitán Kápička po krásně kopnuté standartce.
Velmi slušně hrané utkání, které se obešlo bez tvrdých zákroků a tím i bez žlutých karet skvěle odřídil rozhodčí Jaroslav Lukas.

sestava domácích: Kocek, Mach, Hamsa, Blažek, Bareš (46. Diessl), Řehák V., Kápička, Tlapák (75. Svoboda), Jošt, Ilko (50. Řehák J.), Večeřa (50. Řehák L.)
branky: 17. a 25. Večeřa, 35. Ilko, 45. a 53. Jošt, 48. Řehák V., 73. Hamsa (7:0), 73. Doležal (7:1), 82. Chvojka D. (7:2), 88. Kápička (8:2)