08.09.2014 22:33

TJ SSS Kočí - Heřmanův Městec "B"
1:0 (0:0)
sestava: Pošík, Mach (46' Ilko), Hamsa, Bareš, Řehák V., Tlapák, Kápička, Jablečník D., Řehák L., Salfický D. (75' Vrzáček), Řehák J.
Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, ale hosty podržela dvakrát branková konstrukce a několikrát i brankář Pošík, takže do kabin se šlo za nerozhodného výsledku 0:0. Jediná branka utkání padla zhruba v padesáté minutě, kdy se po centrovaném míči a následném nešťastně odraženém balónu od zad jednoho z domácích hráčů dostali domácí k dorážce uvnitř velkého vápna a tentokrát se již nemýlili. Zbytek druhého poločasu byl již poměrně vyrovnaný, ale ani jeden tým již nedokázal žádnou ze šancí proměnit.
Na kráse utkání hraném před přibližně 60 diváky opět bohužel nepřidalo velké množství žlutých karet (5 domácí a 7 hosté), kdy byla jen jedna na každé straně udělena za faul, zbytek za řeči směrem k rozhodčímu.