Rezrva FK JISKRA remizovala s béčkem Slatiňan 3:3 (1:1)

15.09.2014 18:24

Výsledek včerejšího zápasu domácím "B" mužstvem a SK Spartak Slatiňany, o.s. "B". Utkání skončilo nerozhodně 3:3 (poločas 1:1).

Ve vyrovnaném a divácky zajímavém utkání se hosté ujali vedení již ve 4. minutě, kdy po rychlém protiútoku poprvé v zápase skóroval hostující útočník Hlušička. Domácí, kteří skoro celý zápas dotahovali, pak srovnali ve 33. minutě po brance Večeři a do kabin se tak šlo za nerozhodného výsledku. Těsně po přestávce však hosté opět po rychlém protiútoku zvýšili na 1:2, když se trefil znovu Hlušička (47'). Domácí se ale celé utkání hnali minimálně za vyrovnáním a hosty tak mnohokrát podržel skvělým výkonem brankář Opočenský. I ten ale nemohl nic dělat s vyrovnáním, o které se postaral v 75. minutě z penalty domácí dlouhán Ilko, který se štěstím potrestal faul na pronikajícího Večeřu. V 81. minutě šli hosté opět do vedení a jak jinak než z rychlého protiútoku, když na 2:3 zvyšoval střídající útočník Koucký. Jiskra se však nevzdávala a byla odměněna vyrovnáním na 3:3 v předposlední minutě utkání, když po přihrávce Ilka skóroval kapitán Kápička. Tentýž hráč mohl ještě v poslední minutě strhnout vedení na stranu domácích, ale tísněn obráncem nemířil přesně, takže utkání skončilo asi spravedlivou remízou 3:3.
Velmi slušně hrané a divácky atraktivní utkání výborně a s velkým přehledem řídil rozhodčí Kudyn.
ŽK 0:2
diváků: 80 ?
sestavy:
Kocek, Mach, Jablečník M. (58' Řehák J.), Řehák V., Bareš, Řehák L., Kápička, Tlapák (58' Svoboda), Dědič, Ilko, Večeřa (85' Šalda)
Opočenský, Stejskal, Kudyn, Marzák, Jandík, Haizl (56' Janeček), Sýkora, Kollert, Louvar, Kořínek, Hlušička (56' Koucký)
branky: 4' Hlušička (0:1), 33' Večeřa (1:1), 47' Hlušička (1:2), 75' Ilko (penalta, 2:2), 81' Koucký (2:3), 89' Kápička (3:3)