Rváčov odjel s prázdnou

01.06.2015 10:51

Fotbalový klub JISKRA Heřmanův Městec "B" - S.K. Rváčov 4:0 (0:0)

V zápase dvou sousedů v tabulce se hrál vcelku pohledný fotbal. A tak se stovka diváků za slunečného počasí mohla bavit předvedenou hrou ze strany obou celků. Po bezbrankovém prvním poločase otevřel skóre v 55. minutě Večeřa z přihrávky Tlapáka. Prakticky hned po rozehrávce zvýšil Tiler po přihrávce Večeřy na 2:0 a o dvě minuty později vsítil svou druhou branku opět Večeřa, když přihrávajícím hráčem byl Dostál. Výsledek zápasu pečetil krásnou hlavičkou M. Salfický. Domácí tým měl po celý zápas mírnou převahu, vytvořil si více gólových příležitostí a zaslouženě zvítězil. K dobré úrovni zápasu přispěli ale i hráči hostujícího týmu. Zápas řídil rozhodčí Malivánek.

Sestava domácích: Vašíček, Mach, Salfický, Diessl (64' Řehák J.), Vojtěch, Tlapák, Dostál, Vytlačil (75' L. Řehák), Tiler, Peter (82' Kučera), Večeřa (82' Kanderka)